Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
33052-0
Ny
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | CCT (Varm til Kold Hvid) |
| Dæmpbar | Ja - Læs mere om LED dæmpning her. |
| Lysstyrke | 600 lumens |
| Spredning | 40 grader |
| RA | >= 95 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 41 mm. |
| Diameter | 90 mm. |
| Hulstørrelse | 680 mm. |
| Materiale | Aluminium, Plastik |
| IP klassifikation | IP44 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 8W |
| Spænding | 230V |
| Spændingsinterval | AC: 230V, 50/60Hz |
| Energimærke | G (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Brugervejledning | Se dokumentet |
| Brugervejledning | Se dokumentet |
| Brugervejledning | Se dokumentet |
| Brugervejledning | Se dokumentet |
Hul: Ø6,8 cm, Mål: Ø8,3 cm, Sort, hvid kant
dæmpbar, Hul: Ø6,8 cm, Mål: Ø9,3 cm
Hul: Ø7,5 cm, Mål: Ø8,4 cm, Hvid kant
Hul: Ø7,5 cm, Mål: Ø8,4 cm, Sort reflektor, hvid kant