Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
33450-0
Ny
Mikrobølge sensor til LEDlife CCT loftslampe.
Kan eftermonteres i lampen for at gøre lampen sensorstyret.
Sensoren placeres inde i lampen.
Med denne mikrobølgesensor kan du nemt opgradere din CCT loftslampe, forbedre komforten i dit hjem og samtidig spare energi.
Mikrobølge sensor til LEDlife CCT loftslampe.
Kan eftermonteres i lampen for at gøre lampen sensorstyret.
Sensoren placeres inde i lampen.
Med denne mikrobølgesensor kan du nemt opgradere din CCT loftslampe, forbedre komforten i dit hjem og samtidig spare energi.
| Lyset | |
|---|---|
| Lysstyrke | 3100 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 50 mm. |
| Diameter | 280 mm. |
| IP klassifikation | IP53 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 24W |
| Spænding | 230V |
| Spændingsinterval | AC:220-240V,50/60Hz |
| Sensor kompatibel | Nej - Læs mere om sensor/tidsur og LED her. |
| Data | |
|---|---|
| Farve | Hvid |