Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Flot hvid LED loftslampe.
Monteres nemt på loftet.
Høj spredning, der sikrer en pæn belysning i hele rummet.
Opdater dit hjem eller arbejdsplads med denne 15W LED loftslampe, der er designet til at levere optimal belysning og stil. Dens runde form med en diameter på Ø20 cm gør den til et ideelt valg for moderne interiører.
Personliggør belysningen med to tilgængelige lysfarver:
Uanset om det er til et badeværelse, en gang eller køkkenet, kombinerer denne LED loftslampe stil og funktionalitet for en gnidningsfri belysningsløsning. Med dens IP44-rating er den skræddersyet til at modstå udfordringerne i fugtige miljøer, hvilket gør den både pålidelig og holdbar.
| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Neutral hvid kulør | 4000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 1850 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 48 mm. |
| Diameter | 200 mm. |
| IP klassifikation | IP44 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 15W |
| Spænding | 230V |
| Spændingsinterval | 180-245V |
| Energimærke | E (A-G) |
| Sensor kompatibel | Ja - Læs mere om sensor/tidsur og LED her. |
| Data | |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Brugervejledning | Se dokumentet |
| EIS Dialux fil | Se dokumentet |
| RoHS CE certifikat | Se dokumentet |
| LVD CE certifikat | Se dokumentet |
| EMC CE certificat | Se dokumentet |

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

