Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Ny
Oplev den perfekte belysning med vores 24/18/13W LED CCT loftslampe, der kombinerer moderne design og energieffektiv belysning.
Oplev den perfekte belysning med vores 24/18/13W LED CCT loftslampe, der kombinerer moderne design og energieffektiv belysning.
| Lyset | |
|---|---|
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 3100 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 50 mm. |
| Diameter | 280 mm. |
| IP klassifikation | IP54 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 24/18/13W |
| Spænding | 230V |
| Spændingsinterval | AC:220-240V,50/60Hz |
| Data | |
|---|---|
| Farve | Hvid |