Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Ny
Den elegante Corten 11W havelampe er den perfekte tilføjelse til enhver have, der ønsker både stil og funktionalitet. Med en højde på 70 cm og designet til udendørs brug, er denne lampe både holdbar og æstetisk tiltalende.
Alt i alt er Corten 11W havelampen et ideelt valg for dem, der ønsker en stilfuld og pålidelig belysning til deres udendørs områder.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 1600 lumens |
| Spredning | 360 grader |
| RA | >= 85 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | E27 |
| Højde | 700 mm. |
| Bredde | 85 mm. |
| Dybde | 85 mm. |
| IP klassifikation | IP65 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 11W |
| Spænding | 230V |
| Energimærke | D (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Farve | Corten |