Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Ny
Stilfuld og holdbar 12W havelampe i Cortenstål, der med sin højde på 50 cm er designet til at give en elegant og effektiv belysning langs havens stier, bede, terrasse m.m.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 1000 lumens |
| Spredning | 60 grader |
| RA | >= 92 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 500 mm. |
| Diameter | 80 mm. |
| IP klassifikation | IP65 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 12W |
| Spænding | 230V |
| Energimærke | F (A-G) |