Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Ny
Denne Corten 11W havelampe er designet til at bringe både stil og funktionalitet til din have med sin robuste konstruktion og moderne design.
Med Corten 11W havelampen får du en kombination af holdbarhed og stil, der effektivt lyser op i enhver haveindretning.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 1600 lumens |
| Spredning | 360 grader |
| RA | >= 85 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | E27 |
| Højde | 400 mm. |
| Diameter | 85 mm. |
| IP klassifikation | IP65 |
| Temperatur | -10 / +40 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 11W |
| Spænding | 230V |
| Energimærke | D (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Farve | Corten |