Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Oplev den ultimative belysningsløsning med vores 10 meter 17W/m Osram LED strip RA94.
Perfekt til både privat og professionel brug, denne LED strip leverer en enestående lysstyrke og farvekvalitet.
| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Neutral hvid kulør | 4000K |
| Dæmpbar | Ja - Læs mere om LED dæmpning her. |
| Lysstyrke | 2000 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 94 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | LED Strip |
| Bredde | 10 mm. |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 17W |
| Spænding | 24V DC |
| Spændingsinterval | 24V |
| Energimærke | E (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Rulle Meter | 10 |
24V DC, IP67, Uden spændingsfald, 120 LED pr. meter
24V DC, IP65, 3:1 rød/blå fordeling, med stik
24V DC, IP65, 3:1 rød/blå fordeling, med stik
24V DC, 10000K, IP65, Med stik
24V DC, 10000K, IP65, Med stik
24V DC, IP65, 5:1 hvid/blå fordeling, med stik
24V DC, IP65, 5:1 hvid/blå fordeling, med stik
24V DC, Løbelys, 120 LED pr. meter