Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Ny
Lad dig fordybe i en afslappende atmosfære med denne stilfulde og praktiske opladebare LED bordlampe. Ideel til dem, der ønsker både funktionalitet og design.
Designet i en elegant brun farve, tilføjer denne lampe et moderne touch til dit indretningsmiljø. Med sin praktiske opladningsfunktion kan den let flyttes rundt efter behov, uden at bekymre sig om ledninger. Uanset om det er i stuen, på terrassen eller ved sengen, vil denne lampe være en uundværlig del af dit hjem.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Dæmpbar | Ja, dæmper indbygget |
| Lysstyrke | 300 lumens |
| RA | >= 80 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 320 mm. |
| Diameter | 130 mm. |
| Materiale | Aluminium |
| IP klassifikation | IP54 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 3W |
| Spændingsinterval | AC:200-240V |
Hvid, IP54 Inde/udendørs, touch dæmpbar
Sort, IP54 Inde/udendørs, touch dæmpbar
Guld, IP54 Inde/udendørs, touch dæmpbar
4 pladser, trådløs opladning
Hvid, firkantet, batteri, IP54 indendørs/udendørs