Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Ny
Bring både skønhed og funktionalitet ind i dit hjem med denne sofistikerede LED bordlampe i guld. Ideel til indendørs og udendørs brug, med en IP54-klassificering, kan den modstå fugtig luft og vandstænk.
Lampen er udstyret med en effekt på 2W og en lysstyrke på 200 lumens, hvilket leverer et klart og behageligt lys. Med en høj lyskvalitet, der har en RA værdi på 80-85, får du naturligt lys, som flot og ægte viser alle farver.
Uanset om den anvendes som en elegant natlampe eller en praktisk udendørs belysning, vil denne LED bordlampe oplyse omgivelserne med stil og funktionalitet. Perfekt til dem, der værdsætter moderne design og effektiv belysning.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Dæmpbar | Ja - Læs mere om LED dæmpning her. |
| Lysstyrke | 200 lumens |
| RA | >= 80 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 350 mm. |
| Diameter | 80 mm. |
| IP klassifikation | IP54 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 2W |
| Spændingsinterval | AC:200-240V |
| Data |
|---|
Hvid, IP54 Inde/udendørs, touch dæmpbar
Sort, IP54 Inde/udendørs, touch dæmpbar
4 pladser, trådløs opladning
Hvid, firkantet, batteri, IP54 indendørs/udendørs