Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Ny
Oplev alsidigheden og kvaliteten med vores opladelige LED bordlampe, som er designet til både indendørs og udendørs brug. Denne elegante lampe i en stilren grå farve passer perfekt til ethvert miljø.
Med en effekt på 3W leverer lampen en lysstyrke på 300 lumens, hvilket sikrer et kraftigt og effektivt lys. Lampen har en høj lyskvalitet med en RA værdi på 80-85, der bevarer farvernes naturlige skønhed og detaljer. Uanset om den står på spisebordet eller terrassen, oplyser den omgivelserne med et smukt og ægte lys.
Dæmpbar og Justerbar
Robust og Velegnet til Udendørs Brug
Integreret Lyskilde
Lampen leveres med en integreret lyskilde, hvilket betyder, at du ikke skal tænke på ekstra pærer.
Opgrader dit belysningssetup med denne alsidige og stilfulde bordlampe, der kombinerer praktisk funktionalitet med moderne design. Perfekt til alle, der ønsker en kombination af stil og funktion unikt tilpasset til både inde- og udemiljøer.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | CCT (Varm til Kold Hvid) |
| Ekstra varm hvid kulør | 2700K |
| Neutral hvid kulør | 5000K |
| Dæmpbar | Ja, dæmper indbygget |
| Lysstyrke | 300 lumens |
| RA | >= 80 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 300 mm. |
| Diameter | 110 mm. |
| Materiale | Aluminium |
| IP klassifikation | IP54 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 3W |
| Data |
|---|
Hvid, IP54 Inde/udendørs, touch dæmpbar
Sort, IP54 Inde/udendørs, touch dæmpbar
Guld, IP54 Inde/udendørs, touch dæmpbar
4 pladser, trådløs opladning
Hvid, firkantet, batteri, IP54 indendørs/udendørs