Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
903-0
Ny
Robust og kraftig arbejdslampe i aluminium, som er sortmalet.
Virker med 12v og 24v.
Opnå skarpt og fokuseret lys til dine køretøjer med denne 48W LED arbejdslampe. Uanset om du bruger den på en bil, lastbil, traktor, trailer eller et udrykningskøretøj, sikrer denne lampe optimal belysning under alle forhold.
Denne arbejdslampe er ideel til dem, der kræver pålidelig belysning i krævende miljøer. Udover dens ydeevne, gør dens robuste konstruktion og fleksible spændingsområde den til et alsidigt valg. Perfekt til professionelt brug, uanset opgave.
Installationen er simpel, og lampen er designet til at modstå både tidspres og vejrforhold. Med dens fokuserede lysstråle, vil du opleve en stærk og præcis oplysning, der forbedrer sikkerheden og effektiviteten i dit arbejde.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Kold hvid |
| Kold hvid kulør | 6000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 3050 lumens |
| Spredning | 30 grader |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 138 mm. |
| Bredde | 108 mm. |
| Dybde | 45 mm. |
| IP klassifikation | IP67 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 48W |
| Spænding | 12V-24V DC |
10-30V, IP67 vandtæt, Bil, lastbil, traktor, trailer
IP67 vandtæt, Arbejdslampe, bil, lastbil, traktor, trailer, fokuseret lys
1 lampe, 15A, DT06-2S stik, arbejdslampe