Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
29260-0
Ny
Den alsidige 16W LED arbejdslampe er ideel til biler, lastbiler, traktorer, trailere og udrykningskøretøjer, og tilbyder pålidelig belysning under alle forhold.
Samlet set er denne arbejdslampe en robust og effektiv løsning til professionelle belysningsbehov i mange typer køretøjer.
54W LED'er, forbrug ca. 16W
Opgrader din belysning med denne 16W LED arbejdslampe, der er ideel til brug på biler, lastbiler, traktorer, trailere og udrykningskøretøjer. Med en kold hvid lysstyrke tilbyder den fremragende synlighed i alle arbejdssituationer.
Denne arbejdslampe er designet til at modstå de hårdeste forhold, samtidig med at den leverer pålidelig og kraftfuld belysning. Takket være dens robuste og holdbare konstruktion, er den perfekt til både professionelle og private brugere, der søger en effektiv arbejdsbelysning.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Kold hvid |
| Kold hvid kulør | 6000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 1600 lumens |
| Spredning | 60 grader |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 110 mm. |
| Bredde | 110 mm. |
| Dybde | 35 mm. |
| IP klassifikation | IP67 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 16W |
| Spændingsinterval | 10-30V DC |
10-30V, IP67 vandtæt, Bil, lastbil, traktor, trailer
IP67 vandtæt, Arbejdslampe, bil, lastbil, traktor, trailer, fokuseret lys
1 lampe, 15A, DT06-2S stik, arbejdslampe