Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Den 1W Farvet LED kronepære er en fremragende løsning, hvis du ønsker at skabe en unik og farverig atmosfære med en rød nuance i dine rum.
Den 1W Farvet LED kronepære - Rød, matteret, E27 er det perfekte valg for dem, der søger en bæredygtig og stilfuld belysningsløsning.
Oplev en effektiv og dekorativ belysning med vores 1W LED kronepære i en livlig rød farve. Denne pære er designet med en E27 stor fatning, hvilket gør den nem at installere i de fleste lamper og armaturer.
Uanset om du ønsker at skabe en festlig stemning i hjemmet eller tilføje et farverigt touch til dit næste arrangement, tilbyder denne matterede, røde LED kronepære den ideelle belysningsløsning.
Skal den bruges med sensor?: læs mere her.| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Rød |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 30 lumens |
| Spredning | 200 grader |
| RA | >= 80 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | E27 |
| Højde | 70 mm. |
| Diameter | 45 mm. |
| Materiale | Glas |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 1W |
| Spænding | 230V |
| Spændingsinterval | 220-240V,50Hz |
| Energimærke | G (A-G) |
| Sensor kompatibel | Nej - Læs mere om sensor/tidsur og LED her. |
| Data |
|---|

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

