Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Få den ultimative belysningsløsning med denne firkantede 24W LED loftslampe, der kombinerer et elegant, ultra-slankt design. Lampen er udstyret med kvalitets-chips fra Cree, hvilket sikrer en stabil drift og en lyskvalitet i topklasse.
3-i-1 CCT-system (Farvevalg): Du behøver ikke vælge lysfarven på forhånd. Med den indbyggede switch på bagsiden kan du frit vælge mellem 3000K, 4000K og 6500K.
Med en profil på kun 3,1 cm giver lampen et rent og moderne look, der passer perfekt til både private hjem og professionelle miljøer. Kvaliteten understreges af en omfattende 6 års garanti.
Nøglefunktioner:
Tekniske specifikationer:
Få den ultimative belysningsløsning med denne firkantede 24W LED loftslampe, der kombinerer et elegant, ultra-slankt design. Lampen er udstyret med kvalitets-chips fra Cree, hvilket sikrer en stabil drift og en lyskvalitet i topklasse.
3-i-1 CCT-system (Farvevalg): Du behøver ikke vælge lysfarven på forhånd. Med den indbyggede switch på bagsiden kan du frit vælge mellem 3000K, 4000K og 6500K.
Med en profil på kun 3,1 cm giver lampen et rent og moderne look, der passer perfekt til både private hjem og professionelle miljøer. Kvaliteten understreges af en omfattende 6 års garanti.
Nøglefunktioner:
Tekniske specifikationer:
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | 3 i 1 |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 2640 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 30.000 timer |
| CCT kulør | 3000/4000/6500K |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 30.7 mm. |
| Bredde | 287 mm. |
| Dybde | 287 mm. |
| Materiale | Plastik |
| IP klassifikation | IP20 |
| Temperatur | -20 / +45 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 24W |
| Data | |
|---|---|
| CCT kulør | 3000/4000/6500 |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Brugervejledning | Se dokumentet |

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

