Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Oplev den energivenlige G120 VT-242 LED-pære med en effekt på 22W og en praktisk E27 stor fatning, som gør den nem at anvende i en bred vifte af lamper og armaturer.
Et perfekt valg til både hjem og kontor, hvor en pålidelig og energieffektiv belysningsløsning er ønsket.
Med en 6 års garanti er du sikret en lang levetid og holdbar kvalitet fra denne LED-pære med Cree-chip, der er kendt for sin pålidelighed og ydeevne. Skift til denne pære for at opnå energibesparelser samt en forbedret belysningsoplevelse.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Neutral hvid |
| Neutral hvid kulør | 4000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 2600 lumens |
| Spredning | 200 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | E27 |
| Bredde | 160 mm. |
| Dybde | 120 mm. |
| Materiale | PVC |
| IP klassifikation | IP20 |
| Temperatur | -20 / +45 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 22W |

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

