Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Oplev en energieffektiv og holdbar løsning til din belysning med vores E14 6,5W LED kertepære, som er udstyret med en Cree LED Chip og kommer med en imponerende 6 års garanti.
Med E14 6,5W LED kertepæren får du en lysløsning, der kombinerer effektivitet, kvalitet og langvarig ydeevne.
Oplev den perfekte kombination af energieffektivitet og stemningsskabende lys med VT-268 LED kertepæren. Denne pære er designet til at forbedre din belysning med et behageligt varmt hvidt lys og moderne teknologi.
Effektivitet og Ydeevne:
Lyskvalitet og Spredning:
Lysfarve og Atmosfære:
Dimensioner og Holdbarhed:
Uanset om du vil skabe en indbydende atmosfære i stuen eller tilføje et strejf af varme til dit soveværelse, er VT-268 LED kertepæren den ideelle løsning til alle dine belysningsbehov.
| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Neutral hvid kulør | 4000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 600 lumens |
| Spredning | 180 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | E14 |
| Bredde | 100 mm. |
| Diameter | 36.5 mm. |
| Materiale | PVC |
| IP klassifikation | IP20 |
| Temperatur | -20 / +45 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 6.5W |

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

