Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Oplev effektiv og fokuseret belysning med Vt-291 spotlys. Denne pære er designet med en 7.5W GU10 fatning og er udstyret med en Cree chip, kendt for sin pålidelighed og høje ydeevne.
Specifikationer:Med sit koldt hvide lys, giver denne pære et tydeligt og skarpt blåt skær, der kan forvandle ethvert rum med sin klare belysning. Selvom denne kulør måske ikke er almindelig i skandinaviske hjem, er den ideel til kreative og industrielle applikationer.
Denne Vt-291 spotlys er perfekt til dem, der søger et kraftigt og pålideligt belysningsvalg, der kombinerer høj ydeevne med stil og kvalitet.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Kold hvid |
| Kold hvid kulør | 6500K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 610 lumens |
| Spredning | 38 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | GU10 |
| Bredde | 55 mm. |
| Dybde | 50 mm. |
| Materiale | Plastik |
| IP klassifikation | IP20 |
| Temperatur | -20 / +45 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 7.5W |

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

