Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Oplev fremragende belysning med vores 30W V-TAC projektør, der er udstyret med en PIR sensor og en pålidelig Samsung Chip. Denne projektør er ideel til at opnå optimal belysning i ethvert udendørs miljø.
Med en RA-værdi på 80-85, tilbyder denne projektør en høj lyskvalitet, der gengiver farver præcist og naturligt. Dette gør den ideel til miljøer, hvor farvegengivelse er vigtig.
Projektøren kommer med en 5-års producentgaranti, hvilket understreger produktets kvalitet og holdbarhed. Denne garantiperiode sikrer, at du kan stole på din investering i mange år fremover.
Brugsområder: Perfekt til udendørsbelysning, særligt i miljøer der kræver skarp og præcis belysning som fx specielle dekorative opstillinger.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Kold hvid |
| Kold hvid kulør | 6500K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 2340 lumens |
| Spredning | 100 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 60 mm. |
| Bredde | 177 mm. |
| Dybde | 143 mm. |
| Materiale | Aluminium |
| IP klassifikation | IP65 |
| Temperatur | -20 / +40 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 30W |
| Data | |
|---|---|
| Yderligere bemærkninger | Wire length: 1m. Sensor type: PIR. Sensor distance: 3-10m (Radius). |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Brugervejledning | Se dokumentet |

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

