Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
V-tac Natlampe med USB er en smart og praktisk løsning til belysning i hjemmet, der kombinerer funktionalitet og stil.
V-tac Natlampe med USB er den perfekte kombination af funktionalitet og design, ideel til natbelysning og opladning i hjemmet.
Oplev bekvemmeligheden ved vores natlampe, der automatisk tænder ved mørke. Med en lysstyrke på 10 lumens og en effekt på 0,45W, kombinerer denne lampe effektivitet og kvalitet i en stilfuld firkantet design.
Lampen er udstyret med en Samsung chip, hvilket garanterer pålidelighed og en lang levetid. Den kompakte størrelse på 72.4 x 58 x 59 mm gør den nem at placere i ethvert rum. Vær dog opmærksom på, at natlampen har en IP20 vurdering, hvilket betyder, at den ikke er modstandsdygtig over for vand.
Med en integreret lyskilde og en praktisk USB-port, er det let at holde denne natlampe tilsluttet og i brug. Dens intelligente design gør den til en ideel tilføjelse i hjemmet for dem, der søger både funktionalitet og æstetik.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 10 lumens |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 20.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 58 mm. |
| Bredde | 72.4 mm. |
| Dybde | 59 mm. |
| Materiale | ABS (Plastik) |
| IP klassifikation | IP20 |
| Temperatur | -10 / +40 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 0.4W |
| Data | |
|---|---|
| Yderligere bemærkninger | USB: Max 2A. |

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

