Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Ekstra varm hvid |
| Ekstra varm hvid kulør | 2200K |
| Dæmpbar | Ja - Læs mere om LED dæmpning her. |
| Lysstyrke | 250 lumens |
| Spredning | 360 grader |
| RA | >= 90 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | E14 |
| Højde | 100 mm. |
| Bredde | 35 mm. |
| Dybde | 35 mm. |
| Materiale | Glas |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 4W |
| Spænding | 230V |
| Spændingsinterval | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| Energimærke | G (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Form | C35 |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Datasheet | Se dokumentet |
| Datasheet | Se dokumentet |