Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Effektive og energibesparende 14W GR10q LED pære, der er designet til at erstatte traditionelle 28W 2D sommerfuglerør, uden at gå på kompromis med lyskvaliteten.
Den 14W GR10q LED pære er den perfekte løsning for dem, der ønsker at opgradere til LED-belysning uden bøvl, samtidig med at de får en pålidelig og energibesparende lyskilde.
Effektive og energibesparende 14W GR10q LED pære, der er designet til at erstatte traditionelle 28W 2D sommerfuglerør, uden at gå på kompromis med lyskvaliteten.
Den 14W GR10q LED pære er den perfekte løsning for dem, der ønsker at opgradere til LED-belysning uden bøvl, samtidig med at de får en pålidelig og energibesparende lyskilde.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 3500K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 1680 lumens |
| Spredning | 130 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 15.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | GR10q |
| Højde | 200 mm. |
| Bredde | 200 mm. |
| Dybde | 30 mm. |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 14W |
| Erstat | 28W |
| Spænding | 230V |
| Spændingsinterval | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| Energimærke | E (A-G) |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Datasheet | Se dokumentet |