Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
50W LED projektør med hele 185LM/W.
Projektøren er lavet i et flot aluminiumskabinet.
230V.
Oplev kraftfuld belysning med denne V-Tac 50W LED projektør, der er ideel som arbejdslampe til udendørs brug. Med en imponerende lysstrøm på 9250 lumens og en effektivitet på 185 LM/W, sikrer den optimal belysning af dine arbejdsområder.
Vælg mellem to forskellige lyskulører for at tilpasse belysningen til dine behov:
Med IP65-klassificering er denne projektør designet til at modstå både vandstænk og regn, hvilket gør den optimal til udendørs brug. Det kompakte design med dimensioner på 169 x 183,5 x 34 mm gør den nem at installere i forskellige miljøer.
Denne projektør tilsluttes nemt til 230V forsyning og leveres med en integreret lyskilde, hvilket sikrer nem og problemfri opsætning.
Produktet kommer med 5 års producentgaranti, hvilket giver dig ekstra tryghed og forsikring om holdbarheden og kvaliteten af din nye projektør.
| Lyset | |
|---|---|
| Neutral hvid kulør | 4000K |
| Kold hvid kulør | 6500K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 9250 lumens |
| RA | >= 70 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 183,5 mm. |
| Bredde | 169 mm. |
| Dybde | 34 mm. |
| Materiale | Aluminium |
| IP klassifikation | IP65 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 50W |
| Spænding | 230V |
| Spændingsinterval | AC:220-240V, 50Hz |
| Energimærke | B (A-G) |
| Data |
|---|

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

