Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
12282-0
Ny
Oplev den perfekte belysning til dit skab med vores stilfulde skabsbelysning i sort. Denne enhed er designet med et 40 cm langt lysarmatur og er udstyret med en PIR sensor, der automatisk registrerer bevægelse, så du aldrig skal lede efter andre lyskontakter.
Med en effekt på kun 2W, er denne belysning både energieffektiv og miljøvenlig. Den tilsluttes nemt til en 5V DC USB forsyning og er genopladelig, hvilket gør den praktisk og nem at bruge.
Lysstyrken er på 160 lumens, hvilket giver en fremragende lysfordeling, der er perfekt til både store og små skabe. Den høje lyskvalitet med en RA værdi mellem 80-85 sikrer, at lyset er naturligt og afslører farver på en flot og ægte måde. Dette gør belysningen ideel til at fremhæve indholdet i dit skab.
Med disse funktioner i ryggen, er denne skabsbelysning ikke blot et praktisk valg, men også en stilfuld tilføjelse til ethvert skab. Sørg for, at dit interiør altid er belyst på den bedst mulige måde med denne moderne belysningsløsning.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Neutral hvid |
| Neutral hvid kulør | 4500K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 160 lumens |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 20.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 9 mm. |
| Bredde | 400 mm. |
| Dybde | 40 mm. |
| IP klassifikation | IP21 |
| Temperatur | -20 / +50 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 2W |
| Spænding | 5V DC USB |
| Data | |
|---|---|
| Farve | Børstet stål |
Til Sono og Reco møbelspot, maks. 6 spot
Til Sono og Reco møbelspot, maks. 6 spot
Til Sono, Cabi68 og Reco møbelspot, maks. 10 spot
Til Sono, Cabi og Reco møbelspot, maks. 12 spot