Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Dette LED Mini Panel kombinerer effektivitet og kvalitet for at sikre optimal belysning i ethvert rum. Med en effekt på 20W leverer det en lysstyrke på 2000 lumens og en høj spredning på 120 grader, hvilket garanterer en jævn lysspredning.
Produktet er IP20-klassificeret, hvilket gør det uegnet til fugtige omgivelser. Det integrerede lyskildedesign sikrer let installation og minimal vedligeholdelse.
Med en 5 års producentgaranti tilbyder dette panel sikkerhed og tryghed ved køb. Med en kombination af kvalitetskomponenter og fremragende varmehåndtering, er det designet til at levere stabil og langvarig ydeevne.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Kold hvid |
| Kold hvid kulør | 6400K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 2000 lumens |
| Spredning | 120 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 30.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 37 mm. |
| Bredde | 170 mm. |
| Dybde | 170 mm. |
| Hulstørrelse | 142 mm. |
| Materiale | ABS (Plastik) |
| IP klassifikation | IP20 |
| Temperatur | -20 / +45 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 20W |

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.

