Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Kold hvid |
| Kold hvid kulør | 6500K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 900 lumens |
| Spredning | 220 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 15.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | E27 |
| Højde | 110 mm. |
| Bredde | 60 mm. |
| Dybde | 60 mm. |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 9.5W |
| Spændingsinterval | AC/DC: 100-240V, 50/60Hz |
| Energimærke | F (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Form | A60 |
| Yderligere bemærkninger | Current type: AC/DC. |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Datasheet | Se dokumentet |