Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Dæmpbar | Ja - Læs mere om LED dæmpning her. |
| Lysstyrke | 1320 lumens |
| Spredning | 36 grader |
| RA | >= 90 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | G53 |
| Højde | 65 mm. |
| Bredde | 111 mm. |
| Dybde | 111 mm. |
| Materiale | Aluminium |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 12W |
| Spænding | 12V DC |
| Spændingsinterval | AC/DC: 10-14V, 50/60Hz |
| Energimærke | E (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Form | AR111 |
| Farve | Sølv |
| Yderligere bemærkninger | Current type: AC/DC. |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Datasheet | Se dokumentet |
| Datasheet | Se dokumentet |