Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Neutral hvid |
| Neutral hvid kulør | 4000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 3000 lumens |
| Spredning | 210 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | G13 |
| Højde | 1213 mm. |
| Bredde | 26 mm. |
| Dybde | 26 mm. |
| Materiale | Glas |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 18W |
| Spænding | 230V / Ballast |
| Spændingsinterval | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| Energimærke | C (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Form | T8 |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Datasheet | Se dokumentet |