Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Husk: Dette produkt er ikke beregnet til 220-240V og må ikke tilsluttes almindelig husholdningsstrøm.
Det er udviklet til lavspænding og fungerer med 12-60V DC, hvilket gør det ideelt til brug i 12V og 24V systemer. Perfekt til installation i campingvogne, autocampere, både, hytter og andre steder med lavspændingsforsyning.
Husk: Dette produkt er ikke beregnet til 220-240V og må ikke tilsluttes almindelig husholdningsstrøm.
Det er udviklet til lavspænding og fungerer med 12-60V DC, hvilket gør det ideelt til brug i 12V og 24V systemer. Perfekt til installation i campingvogne, autocampere, både, hytter og andre steder med lavspændingsforsyning.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 600 lumens |
| Spredning | 220 grader |
| RA | >= 82 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | E27 |
| Højde | 105 mm. |
| Bredde | 60 mm. |
| Dybde | 60 mm. |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 5.5W |
| Spænding | 12V-24V DC |
| Spændingsinterval | AC/DC: 12-60V, 50/60Hz |
| Energimærke | F (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Form | A60 |
| Yderligere bemærkninger | Current type: AC/DC. |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Datasheet | Se dokumentet |