Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Kold hvid |
| Kold hvid kulør | 6500K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 1100 lumens |
| Spredning | 360 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 25.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 119 mm. |
| Bredde | 29 mm. |
| Dybde | 29 mm. |
| IP klassifikation | IP65 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 9.5W |
| Spændingsinterval | AC/DC: 10-30V, 50/60Hz |
| Energimærke | E (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Form | T29 |
| Yderligere bemærkninger | Current type: AC/DC. |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Datasheet | Se dokumentet |