Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
+45 71 99 83 38 - [email protected]
Opgrader din belysningsløsning med denne LED pære, der giver et levende og naturligt lys i høj kvalitet. Med en G4 fatning og kun 1,2W strømforbrug sikrer den effektiv belysning uden unødvendigt energispild.
HiluX S1 er det ideelle valg for dem, der ønsker en kombination af effektivitet og høj lyskvalitet i belysningsløsninger. Uanset om det er til professionelle behov eller til husets belysning, sikrer denne pære en alsidig og pålidelig ydelse.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 2700K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 120 lumens |
| Spredning | 140 grader |
| RA | >= 92 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | G4 |
| Højde | 3 mm. |
| Dybde | 32 mm. |
| Diameter | 22 mm. |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 1,2W |
| Spænding | 12V DC |
| Spændingsinterval | DC: 12V |
| Energimærke | G (A-G) |